zonovaregulace.cz

Navigace

Soubory ke stažení

  • tykadla seznamka recenze
  • sex privat seifertova
  • mrdani osklivek
  • mrdani senioru
  • holky v kabinkach
  • vtipné nadávky na holky
  • seznamka pro nezadane
  • hledam milence z brna
  • sex shop brno futurum
  • amateri na nudaplazi

Píča vznik slova

píča – Wikislovník

píča vznik slovaslovotvorná prípona je tá časť slova, ktorá stojí za slovotvorným základom a obmieňa jeho význam c.) slovotvornou predponou aj slovotvornou príponou – slovotvorná predpona + slovotvorný základ + slovotvorná prípona, napr. pred – škol- ský, ú – zem – ie, po – bre – žie

význam slova pizda - nekomuzivot-nekomusmrt.cz

význam slova pizda. Gillian Flynn – Site Title - lisouthnaquamuk.wordpress.com význam slova pizda V taliancine znamena slovo PICA – pekna sexi zena a slovo KOKOT – dodava vete SILU , spaja sa so symbolom sily … V taliansku tieto slova nemaju vobec charakter .

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

Zdrojů, odkud se slova píča a píčovina prosadila do českých vulgarit, je víc. Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu.

Grafologie a Psychologie: Výzkum na téma vulgarismy v ČR

píča vznik slovaPíča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Wikipedie:Diskuse o smazání/Píča – Wikipedie

Vznik tohoto článku Jak jistě chápete, článek píča velmi přitahoval různé vandaly. Proto mě před čtyřmi roky napadlo vypálit jim rybník a na toto místo vložit krátký nevulgární článek o něčem zajímavém, a tím se třeba i pokusit zpopularizovat Wikipedii.

Piča – Wikipédia

Píča – močení, číča i sýkorka Sprostá slova mají mnohdy původ v cizím jazyce. Pár příkladů: české slovo kunda, kterým se mnohdy nadává nenáviděným lidem, pochází zřejmě z latinského cunnus a do češtiny se dostalo přes středohornoněmecké Kunt.

13 + 5 každodenních běžných slov. Z čeho vznikla pravda

Píča – je mnoho výkladů, z nichž nejpravděpodobnější je souvislost s penisem (který sám pochází z latinského slovesa viset); další, dnes velmi rozšířená teorie tvrdí, že tohle označení pochází z dob, kdy Moravou táhl Napoleon se svými vojáky.

Pahýl – Wikipedie

píča vznik slovaEtymologie jednoho nepěkného českého slova Text dotazu. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča. Doslechl jsem se, že toto nepěkné slovo vzniklo za Napoleonova tažení.

Definice A Význam Kunda - vyznam-slova.com

píča vznik slovaVznik. Slabičné písma obyčajne vznikli tak, že v pôvodne logosylabickom písme klesal podiel logogramov a rástol podiel sylabogramov. Logosylabické písma zas obyčajne vznikli tak, že sa v čisto logografickom písme aplikoval tzv. rébusový princíp. Rozdiel voči abugide

Kunda – velký jazykový a významový rozbor oblíbeného slova

Sprostá slova se používají jako nadávka nebo jako prostředek k uvolnění vnitřního napětí , popřípadě i pro jejich používání při významových konotacích v textu. V českém jazyce se sprostá slova téměř výhradně týkají tabuizovaných témat, kterými jsou sexuální chování a vylučování moči nebo stolice .