zonovaregulace.cz

Navigace

Soubory ke stažení

  • nahaty devky
  • avízo seznamka
  • spolecnice norsko
  • deník šílený holky
  • správně praštěný holky
  • seznamka vozíčkářka
  • veronika koprivova devka
  • vikinna amateri
  • roztažená chlupatá píča
  • brazilska devka

Kurva babiš

Kurva, kde mám boty, řval prý Babiš. Bulvár si povídal s jeho

Babiš si je vzal, a když se vrátil domů, tak je dal na popelnici, aby radost udělaly ještě někomu jinému. Babiš na dlouhých cestách nejí ani nepije. To je jedna z historek, které o Babišovi prozradil jeho dlouholetý řidič. Veselé je také jeho vyprávění o tom, že Babiš nepotřebuje zastavovat a dělat přestávky.

Víte, kdo já jsem?! Kurva, já jsem Andrej Babiš! | Pravý prostor

kurva babišBabiš si je vzal, a když se vrátil domů, tak je dal na popelnici, aby radost udělaly ještě někomu jinému. Babiš na dlouhých cestách nejí ani nepije. To je jedna z historek, které o Babišovi prozradil jeho dlouholetý řidič. Veselé je také jeho vyprávění o tom, že Babiš nepotřebuje zastavovat a dělat přestávky.

Sedm důkazů, které Andreje Babiše spojují s Čapím hnízdem

„Prepáčte, ale veď to je iba prvý pokus, ešte tu pôjdeme dva razy,“ ospravedlňuje sa Babiš. „Kurva, nežvaň a jdi, ať tady zase nemusím čekat celou věčnost,“ kopne ho řidič do zadku. Babiš se poslušně vydá k Masarykovu hrobu, schovaný za věncem, za ním cupitají napřed ženy, pak muži.

Babiš song - Kurva jako (BlackFish mix) - YouTube

kurva babišZvykejte si. Babiš je starej pes, kterého novým kouskům jen těžko naučíte. Je výpovědí dnešní doby, zrcadlem stavu, kdy frustrace řady lidí z politiků a jejich dosavadní práce dosáhla takových hodnot, že jsou opět nakloněni vládě pevné ruky. „Víte, kdo já jsem?! Kurva, já jsem Andrej Babiš!“ Tak si to užijte.

Kurva, nechte mě mluvit O dokumentu s Babišem píše jeho

Feb 10, 2017 · George Carlin Official YouTube Channel Recommended for you. Andrej Babiš a Miroslav Kalousek - hádka v OVM (sestřih) - Duration: 4:26 Babiš song - Kurva jako (BlackFish mix

MC Bureš - kurva jako - YouTube

Andrej Babiš na Twitteru prozradil pouze to, že mimo Evropskou unii. "Děti mají prázdniny, budu 7 pracovních dní mimo EU, chci být po čase s rodinou," napsal na sociálních sítích podstatně aktivnější Andrej Babiš, který má s Monikou dceru Vivien a syna Frederika.

Monika Babišová, jak ji neznáte! Unikly fotky z jejího

Feb 16, 2017 · TOP 10 FUNNIEST Auditions And Moments EVER On Britain's Got Talent! | Got Talent Global - Duration: 35:21. Got Talent Global Recommended for you

Monika Babišová | Celebwiki.cz

„Ale pane Rovenský, já taky ničemu nerozumím, já jsem si vystačil celý život s formulí jedna plus jedna je dva,“ rozmlouvá Babiš s novinářem Práva. „Ale pan premiér, tak kurva co, nechte mě mluvit Neměl jsem mandát kurva,“ čílil se Andrej Babiš.

Svatba Babiše: Monika ukázala NEJ momentky z Čapího hnízda

Při té příležitosti Babiš konstatoval, že takto se on na veřejnosti nevyjadřuje. Jeho „fanoušci“ však mají jiný názor. Po síti nyní koluje video, kde se Babiš vyjadřuje velmi nehezky. „Nechtě mě mluvit kurva jako. Neměl jsem mandát kurva,“ říká Babiš emotivně do telefonu.

Babiš položil věnec na Masarykův hrob. Hurá! - Blog iDNES.cz

kurva babišJan 01, 2018 · Zdeněk Izer - Vtipy Silvestr 2017 (komplet HD) Jan Konvalinka. Loading Unsubscribe from Jan Konvalinka? Cancel Unsubscribe. Working Subscribe Subscribed Unsubscribe 7.7K.